Kontak -IN +917003713274 | VSA +19144865492 | Whatsapp ons nou
Uber Clone App en Skrip
Ongekategoriseer

Beste Uber Clone App en Skrip vir jou besigheid in 2021!

Uber Clone App en Skrip wat jou laat beweeg!

Uber Clone App and Script is 'n op-aanvraag-taxibesprekingsagteware wat help om besigheidsreikwydte uit te brei deur enige tyd ritbesoekdienste aan kliënte te verskaf. Dit ondersteun die besigheid met pasgemaakte modules om enige besigheidsdimensies te implementeer. Die intuïtiewe gebruikerskoppelvlak voldoen aan alle gebruikers se verwagtinge, en volledige tegniese ondersteuning los enige probleme rakende die oplossing op.

Dit lei verder tot hoër inkomste generering en veelvuldige besigheidsgeleenthede vir die verkryging van meer kliënte. As jy 'n entrepreneur of sake-eienaar is en jou besigheid aanlyn wil begin, bied ons 'n wit-etiket Uber Clone App and Script oplossing vir enige reeks besighede.

Uber clone script is 'n app-oplossing waarmee 'n maatskappy sy taxi-bespreking-ondersteuning aanlyn kan begin. Dit ondersteun kliënte om ritte op hul gemak te vind en help die bestuurders om te verdien deur die reise te voltooi wat gebruikers versoek het. Die toepassings is gebou met inheemse Android- en iOS-platforms met die vereiste funksies wat enige tyd bygewerk word om aan toekomstige markbehoeftes te voldoen.

Ons by Simtechnos Inc verstaan die kliënt se demografie en ontwikkel 'n uber-kloontoepassing om aan besigheidsvereistes te voldoen. Die oplossing het ten doel om die besigheid maklik met die kliënte te verbind en dienste doeltreffend te verskaf met toegewyde toepassings en panele vir kliënte, bestuurders en administrateur van die besigheid, wat almal vanaf die slimskerms toeganklik is.

As jy moeg is om Uber Clone App en Script te probeer wat net nie aan jou besigheidsverwagtinge voldoen nie, wel, ons het goeie nuus vir jou!

Die beste uber-kloon-app is uiteindelik op die mark. Aanpasbare toepassing om by u presiese besigheidsvereistes te pas, ontwikkel om te verseker dat u besigheid 'n volledige sukses is, maak nie saak waar u in die wêreld is nie!

Kry jou hande op die splinternuwe en verbeterde Uber Clone App en Skrip STaxi Omni. Die toepassing is spesifiek aangepas om aan die huidige vereistes van die mark te voldoen. Met topkenmerke soos in ap-beursie, plaaslike geldeenheid-integrasie, in-app-kletsopsie, GPS-opsporing, aflaaibare verslae en nog baie meer, is dit die beste Uber Clone-taxi-toepassing in die mark.

Ons span toegewyde ontwikkelaars het die toepassing so geskep dat hulle, indien die gebruiker wil, 'n bespreking direk vanaf die webwerf kan maak! Wat meer is, met die wêreldwye koronavirus CoVid 19-pandemie in gedagte, het ons span 'n paar CoVid 19-veiligheidskenmerke saamgestel wat die bestuurder, ruiter en die app-eienaar help om behoorlik aan CoVid-norme te voldoen om te verseker dat die verspreiding van die virus bekamp kan word . Hierdie kenmerke sluit in gesigmaskerverifikasie, beperkte sitplekbesprekingsopsie, ritkansellasie en meer.

Goedgekeur op Google Play Winkel en Apple App Store, Ons Uber Clone App en Skrip Ontwikkeling is 100% reageer en werk foutloos op al die persoonlike digitale assistente soos iPhone, iPad, Android slimfoon toestelle, Android Tablette ens. Die White-Label Uber Clone Script sluit in :

Hoofwebwerf (sluit taxibespreking vanaf webwerf in)
Rider iOS-toepassing
Rider Android-toepassing
Ruiter Web Paneel
Bestuurder iOS App
Bestuurder Android App
Bestuurder-webpaneel
Kiosk Android-toepassing (opsioneel)
Kiosk iOS-toepassing (opsioneel)
Webpaneel vir die Taxi Maatskappye
Afsenderpaneel
Fakturering Administrateur Paneel
Administrateurpaneel – 'n Interaktiewe administrasie-webpaneel om die bestuur en werking van die toepassing moontlik te maak, wat die inligting oor die passasier, die tariewe, die bestuurders, die betalings wat gemaak is, ens.

Ons span het hulself daaraan toegewy om 'n toepassing te ontwikkel wat verseker dat u nooit bekommerd hoef te wees oor die web- en toepassingskant van u besigheid nie. Die boeket gevorderde kenmerke sluit taal- en geldeenheidaanpassing in wat jou toelaat om seker te maak dat jy jou besigheid enige plek in die wêreld kan begin.

Maar wag! Dit is nie al nie. Daar is 'n magdom ander kenmerke wat jou sal help om sukses in 'n japtrap te vind. As jy gretig is om meer te wete te kom oor bykomende 'Byvoegings', los ons net 'n lyn en ons sal met graagte na jou terugkom.

Uber Clone App en Skrip Gevorderde Kenmerke:

Beperkte passasierslimiet
Beperk die aantal passasiers
Die bestuurder kan die passasiersitplekke beperk afhangende van die regering se beleid rakende COVID19. Byvoorbeeld, 'n luikrugmotor kan 5 passasiers akkommodeer, maar weens pandemie en sosiale afstand is dit tot 3 beperk.

Gesigmaskerverifikasies
Gesigmaskerverifikasie
Die kenmerk word gerugsteun deur die gevorderde tegnologie wat ontwerp is om te verifieer dat bestuurders 'n gesigmasker dra terwyl hulle op reis is, deur selfies te klik en die prent deur die toepassing op te laai.

Veiligheid kontrolelys
CoVid 19 Veiligheidskontrolelys
Die COVID19-veiligheidskontrolelys word vertoon terwyl die reis bespreek word. Dit verseker dat beide ruiter en bestuurder dieselfde streng volg.

Veiligheidsgraderings en resensies
Veiligheidsgraderings en -resensies
Die toepassing vra die ruiter om die veiligheidsgraderings en resensies te gee op grond van veiligheidsmaatreëls wat gevolg is of nie.

Grafiese status van ritte
Die kenmerk stel die ruiter in staat deur die status van die rit op te dateer via grafiese ikone via inprogram-kennisgewings.

Rit kansellasie
Die bestuurder en die ruiter het albei die buigsaamheid om die rit te kanselleer indien COVID19 veiligheidsmaatreëls nie toegepas word nie.

Pas tolkoste handmatig toe
Beperk die aantal passasiers
In sommige lande is daar geen tolgeld om in ag te neem nie. In sulke omstandighede kan die bestuurder die heffings handmatig byvoeg en by die faktuur gevoeg word sodra die reis eindig.

Taxi tarief berekeninge 2 modelle
Beperk die aantal passasiers
Kies die tariefberekening gebaseer op:
Laat die ruiter toe om volgens die beraamde tarief te betaal
Bereken die tarief gebaseer op die pad wat die ruiter gereis het

OTP-verifikasie om met die rit te begin
Beperk die aantal passasiers
Die bestuurder sal die OTP-bevestigingskode van die gebruiker/ryer vra om die rit te begin.

Stop-oor-punte
Die kenmerk laat jou gebruikers toe om verskeie oornagpunte binne die reis by te voeg. Dit beteken, jou gebruiker kan 'n enkele eindbestemming en verskeie tussenstop oor punte invoer waar die taxi die rit vir hulle sal onderbreek ingeval hulle goed op pad moet optel, medisyne moet koop ensovoorts.

'n Kenmerk soos hierdie maak dit baie maklik vir jou gebruikers om in vrede te reis sonder om bekommerd te wees oor verskeie padritte om dinge op pad na hul bestemming gedoen te kry.

Einde van die DAG REIS
Hierdie kenmerk word spesiaal aan die bestuurderkant van die toepassing bekendgestel. Dit stel die bestuurders in staat om hul eindbestemming van die dag (of die plek waarheen hulle op pad is) in te voer en ritte op pad daarheen op te tel.

Oroepmaskering
Hierdie Uber-kloonkenmerk laat jou ruiters en bestuurders toe om mekaar met 'n tik van hul vinger op hul slimfone te bel sonder om die oorspronklike nommer van een van die partye bekend te maak. Dit help om die privaatheid van die gebruikers te handhaaf. Jou vroulike passasiers en vroulike bestuurders sal jou bedank dat jy hul belange eerste stel!

VERSEKERING verslae
Ons bied 'n spesiale versekeringsverslag aan waartoe u toegang kan verkry vanaf die administrasiepaneel. Die verslag sal uitvoerbaar wees in die vorm van 'n Excel-sigblad. Hier sal jy 'n idee kan kry van die tyd en afstand vir 'n spesifieke dag, vir 'n week of selfs 'n maand wat jou Bestuurders gereis het voordat hulle hulself op die toepassing beskikbaar gestel het om ritte te aanvaar, nadat hulle die rit aanvaar het en nadat hulle die rit begin het .

HUUR 'N TAXI
Kry 'n taxi-huurfunksie in jou Uber Like Taxi-bespreking-app. Die klante kan die taxi uurliks sowel as op 'n afstandbasis huur. Deur beide taxi's se ritbesprekings- en huurfunksies in 'n enkele toepassing by te voeg, sal u groter inkomste genereer, wat massagehore dek, dit beteken beter sigbaarheid en verbeterde ranglys op die soekenjins.

Hoe om Uber Clone App en Script te begin?

1 Reik uit na ons oor jou op-aanvraag-kajuitbespreking-toepassing deur e-pos, klets of oproepe. Ons sal jou taxidiensbesigheidsvereistes verstaan en die besonderhede van die toepassing volledig aan jou stuur. Ons voorsien jou van die LIVE WORKING DEMO wat jou 'n beter begrip van die toepassing gee.

2 Sodra jy die Demo van die toepassing gesien het en daarmee tevrede is, kan jy 'n bestelling by ons plaas.

3 Ons sal 'n toegewyde projekbestuurder aan jou toewys wat reg van die begin af vir jou sorg vir die hele toepassing totdat die toepassings bekendgestel word.

4 Die span begin werk aan 'n wit etiket-taxi-toepassing met jou logo, handelsnaam, keuse van taal en keuse van geldeenheid.

5 Na hierdie proses is die toepassing redelik gereed. Om met jou te bevestig, voorsien ons jou van 'n werkende demonstrasie van jou toepassing met jou teks, beelde, inhoud, logo, ens. Met jou goedkeuring gaan ons voort en begin hierdie toepassings in die Play-winkel en die Apple-toepassingswinkel.

6 Hoera! Jou taxi-bespreking-app is lewendig en kan dadelik vir jou geld begin verdien!7Nadat ons die uber-toepassingskloon suksesvol bekendgestel het en dit by jou bedieners afgelewer het, sal ons ook die uber-kloonbronkode aan jou oorhandig.

So, waarvoor wag jy, kyk na ons demo vandag en begin met Uber Clone App & Script!

Inhoudbeskerming deur DMCA.com

Maak 'n opvolg-bydrae

Jou e-posadres sal nie gepubliseer word nie. Verpligte velde word met * aangedui

afAF