Kontaktujte nás -IN +917003713274 | USA +19144865492 | Whatsapp Us nyní
Aplikace a skript Uber Clone
Nezařazené

Nejlepší aplikace a skript Uber Clone pro vaši firmu v roce 2021!

Aplikace a skript Uber Clone vás nutí hýbat se!

Uber Clone App and Script je software pro rezervaci taxi na vyžádání, který pomáhá rozšířit obchodní dosah tím, že zákazníkům kdykoli poskytuje služby přivolání jízdy. Podporuje podnikání pomocí přizpůsobených modulů pro implementaci jakýchkoli obchodních dimenzí. Intuitivní uživatelské rozhraní splňuje všechna uživatelská očekávání a kompletní technická podpora řeší jakékoli problémy týkající se řešení.

To dále vede k vyššímu vytváření příjmů a mnoha obchodním příležitostem pro získání více zákazníků. Pokud jste podnikatel nebo vlastník firmy a chcete začít podnikat v oblasti přepravy online, poskytujeme řešení Uber Clone App and Script s bílou značkou pro jakoukoli řadu firem.

Uber Clone script je řešení aplikace pro jízdu, které umožňuje společnosti spustit online podporu pro rezervaci taxi. Podporuje zákazníky, aby našli jízdy podle jejich pohodlí, a pomáhá řidičům vydělávat dokončením cest, které uživatelé požadovali. Aplikace jsou vytvořeny s nativními platformami Android a iOS s požadovanými funkcemi, které jsou kdykoli aktualizovány, aby vyhovovaly budoucím požadavkům trhu.

My ve společnosti Simtechnos Inc rozumíme demografickým údajům zákazníka a vyvíjíme aplikaci klonu uber, která splňuje obchodní požadavky. Cílem řešení je snadno propojit podnik se zákazníky a efektivně poskytovat služby pomocí vyhrazených aplikací a panelů pro zákazníky, řidiče a správce podniku, ke všemu lze přistupovat z chytrých obrazovek.

Pokud vás nebaví zkoušet aplikaci a skript Uber Clone, které prostě nesplňují vaše obchodní očekávání, máme pro vás dobrou zprávu!

Nejlepší klonová aplikace uber je konečně na trhu. Přizpůsobitelná aplikace, aby vyhovovala vašim přesným obchodním požadavkům, vyvinutá tak, aby zajistila, že vaše podnikání bude naprostý úspěch bez ohledu na to, kde na světě se nacházíte!

Získejte do rukou zcela novou a vylepšenou aplikaci a skript Uber Clone STaxi Omni. Aplikace byla speciálně upravena tak, aby vyhovovala aktuálním požadavkům trhu. Díky špičkovým funkcím, jako je peněženka ap, integrace v místní měně, možnost chatu v aplikaci, sledování GPS, zprávy ke stažení a mnoho dalšího, je to nejlepší taxi aplikace Uber Clone na trhu.

Náš tým specializovaných vývojářů vytvořil aplikaci tak, že v případě, že si to uživatel přeje, může provést rezervaci přímo z webu! A co víc, s ohledem na celosvětovou pandemii koronaviru CoVid 19 náš tým sestavil některé bezpečnostní prvky CoVid 19, které pomáhají řidiči, jezdci a vlastníkovi aplikace řádně dodržovat normy CoVid, aby bylo zajištěno, že šíření viru bude omezeno. . Mezi tyto funkce patří ověření obličejové masky, možnost omezené rezervace sedadel, zrušení jízdy a další.

Náš vývoj aplikací a skriptů Uber Clone, schválený v obchodech Google Play a Apple App Store, reaguje na 100% a funguje bezchybně na všech osobních digitálních asistentech, jako jsou iPhone, iPad, smartphony Android, tablety Android atd. Bílý štítek Uber Clone Script zahrnuje :

Hlavní web (zahrnuje rezervaci taxi z webu)
Aplikace Rider pro iOS
Aplikace Rider pro Android
Webový panel Rider
Ovladač aplikace pro iOS
Ovladač aplikace pro Android
Webový panel ovladače
Kiosk aplikace pro Android (volitelné)
Kiosk aplikace pro iOS (volitelné)
Webový panel pro taxislužby
Panel dispečerů
Panel správce fakturace
Administrátorský panel – Interaktivní administrační webový panel umožňující správu a fungování aplikace, která obsahuje informace o cestujícím, sazbách, řidičích, provedených platbách atd.

Náš tým se věnuje vývoji aplikace, která zajistí, že se už nikdy nebudete muset starat o webovou a aplikační stránku vašeho podnikání. Soubor pokročilých funkcí zahrnuje přizpůsobení jazyka a měny, které vám umožní ujistit se, že můžete začít podnikat kdekoli na světě.

Ale počkej! To není vše. Existuje řada dalších funkcí, které vám pomohou dosáhnout úspěchu během okamžiku. Pokud se chcete dozvědět více o dalších 'doplňcích', napište nám a my se vám rádi ozveme.

Pokročilé funkce aplikace Uber Clone a skriptu:

Omezený počet cestujících
Omezení počtu cestujících
Řidič může omezit počet sedadel spolujezdců v závislosti na vládních politikách týkajících se COVID19. Například hatchback pojme 5 cestujících, ale kvůli pandemii a sociálnímu odstupu je omezen na 3.

Ověření obličejové masky
Ověření obličejové masky
Tato funkce je podpořena pokročilou technologií navrženou tak, aby ověřila, že řidiči mají na cestách masku, kliknutím na selfie a nahráním obrázku prostřednictvím aplikace.

Bezpečnostní kontrolní seznam
Bezpečnostní kontrolní seznam CoVid 19
Bezpečnostní kontrolní seznam COVID19 se zobrazí při rezervaci zájezdu. Tím je zajištěno, že jezdec i řidič přísně dodržují totéž.

Hodnocení bezpečnosti a recenze
Bezpečnostní hodnocení a recenze
Aplikace žádá jezdce, aby udělil hodnocení bezpečnosti a recenze na základě bezpečnostních opatření, zda dodržuje nebo nedodržuje.

Grafický stav jízd
Tato funkce umožňuje jezdci aktualizovat stav jízdy prostřednictvím grafických ikon prostřednictvím oznámení v aplikaci.

Zrušení jízdy
Řidič i jezdec mají možnost zrušit jízdu, pokud nebudou dodržována bezpečnostní opatření COVID19.

Aplikujte cenu mýtného ručně
Omezení počtu cestujících
V některých zemích se neplatí žádné mýtné. Za takových okolností může řidič přidat poplatky ručně a přidat je na fakturu po skončení cesty.

Výpočty jízdného za taxi 2 modely
Omezení počtu cestujících
Vyberte si kalkulaci jízdného na základě:
Umožňuje jezdci platit podle odhadovaného jízdného
Vypočítá jízdné na základě cesty, kterou jezdec prošel

OTP ověření pro zahájení jízdy
Omezení počtu cestujících
Řidič požádá uživatele/jezdce o potvrzovací kód OTP, aby mohl zahájit cestu.

Stop Over Points
Tato funkce umožňuje vašim uživatelům přidat více zastávek v rámci cesty. To znamená, že váš uživatel může zadat jeden konečný cíl a více mezilehlých zastávek nad body, kde pro něj taxi pozastaví jízdu pro případ, že by si potřeboval po cestě vyzvednout věci, koupit léky a podobně.

Funkce, jako je tato, velmi usnadňuje vašim uživatelům cestovat v klidu, aniž by se museli obávat, že budou podnikat několik výletů, aby vyřídili věci na cestě do cíle.

Konec DENNÍHO VÝLETU
Tato funkce je speciálně zavedena na straně řidiče aplikace. Umožňuje řidičům zadat cíl dne (nebo místo, kam mají namířeno) a vyzvednout si jízdy na trase k tomuto cíli.

MASKOVÁNÍ VOLÁNÍ
Tato funkce klonování Uberu umožňuje vašim jezdcům a řidičům volat si navzájem klepnutím prstu na svůj chytrý telefon, aniž by prozradili původní číslo kterékoli strany. To pomáhá zachovat soukromí uživatelů. Vaše spolucestující a řidičky vám poděkují, že jste jejich zájmy dali na první místo!

Zprávy POJIŠTĚNÍ
Nabízíme speciální pojistnou zprávu, ke které máte přístup z administračního panelu. Zpráva musí být exportovatelná ve formě tabulky Excel. Zde si budete moci udělat představu o čase a vzdálenosti pro konkrétní den, týden nebo dokonce měsíc, kterou vaši řidiči cestovali, než se zpřístupnili v aplikaci pro přijímání jízd, po přijetí cesty a po zahájení cesty .

PRONÁJEM TAXI
Získejte funkci pronájmu taxi v aplikaci Uber Like Taxi Booking. Zákazníci si mohou pronajmout taxi na hodinu i na dálku. Přidáním funkcí rezervace jízdy a pronájmu taxíků do jediné aplikace získáte vyšší příjem, který pokryje masové publikum, což znamená lepší viditelnost a lepší hodnocení ve vyhledávačích.

Jak spustit aplikaci a skript Uber Clone?

1 Obraťte se na nás ohledně svého požadavku na aplikaci pro rezervaci kabiny na vyžádání prostřednictvím e-mailu, chatu nebo hovorů. Porozumíme vašim obchodním požadavkům na taxislužbu a kompletně vám zašleme podrobnosti o aplikaci. Poskytujeme vám LIVE WORKING DEMO, které vám umožní lépe porozumět aplikaci.

2 Jakmile uvidíte demo aplikace a budete s ní spokojeni, můžete si u nás objednat.

3 Přidělíme vám specializovaného projektového manažera, který se za vás postará o celou aplikaci od začátku až do spuštění aplikací.

4 Tým začne pracovat na aplikaci pro taxi s bílým štítkem s vaším logem, názvem značky, výběrem jazyka a výběrem měny.

5 Po tomto procesu je aplikace téměř připravena. Abychom vám to mohli potvrdit, poskytneme vám funkční demo vaší aplikace s vaším textem, obrázky, obsahem, logem atd. Po vašem schválení budeme pokračovat a spustíme tyto aplikace v obchodě Play a App Store.

6 Hurá! Vaše aplikace pro rezervaci taxi je aktivní a může vám okamžitě začít vydělávat peníze!7 Poté, co úspěšně spustíme klon aplikace uber a doručíme je na vaše servery, předáme vám také zdrojový kód klonu uber.

Tak na co čekáte, podívejte se na náš demo dnes a začněte s aplikací Uber Clone App & Script!

Ochrana obsahu od DMCA.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

cs_CZCS